Suknie Ślubne 2015. La Sposa, White One. Atelier Diagonal. Moda ślubna w najlepszym wydaniu. Suknia ślubna, sprzedaż sukien ślubnych. Salon ślubny Warszawa.

Stylizacja ślubna

W tak uroczystym - Dniu Ślubu, oczy wszystkich gości zwrócone są szczególnie na PANNĘ MŁODĄ. Każda z nich nosi w wyobraźni obraz pięknej sukni z welonem i pragnie wyglądać jak marzenie. Kreacja wraz z dodatkami ma olśnić Pana Młodego i zachwycić gości.

Z MOJĄ POMOCĄ BĘDZIE TO
WSPANIAŁY I NIE ZAPOMNIANY DZIEŃ!

Przyszła mężatka zazwyczaj śledzi najnowsze trendy mody ślubnej i w końcu staje przed dylematem, w co się ubrać. Decyzja o wyborze odpowiedniej sukni jest bardzo ważna, ponieważ ma podkreślać i eksponować zalety sylwetki Panny Młodej, a skrywać mankamenty.
Pani Młoda ma wyglądać bardzo atrakcyjnie i stosownie, a najdrobniejsze szczegóły muszą być idealnie dopracowane.
Każda z Pań, która ma wątpliwości powinna wybrać się na ślubne zakupy w towarzystwie doświadczonego i zaufanego doradcy.

Jako firma i fachowiec mam wieloletnie doświadczenie w stylizacji ślubnej.
Posiadam oryginalne pomysły, pomagam znaleźć rozwiązania nie przekraczające budżetu przewidzianego na zakup stroju ślubnego. Znam potencjalne problemy w salonach i rozwiązuje je.
Usługa w postaci stylizacji i doradztwie dla moich Klientek sprawia poczucie wyjątkowości i wysokiego komfortu. A sam zakup kreacji będzie przemyślany i dopilnowany przez cały etap przygotowań do tak ważnego Dnia jakim jest Ślub.

Jeśli szukasz osobistego przewodnika i eksperta podczas zakupów ślubnych na terenie Warszawy napisz lub zadzwoń. Chętnie odpowiem na Twoje pytania i spotkam się w dogodnym miejscu.

 

OSOBISTY DORADCA WIZERUNKU ŚLUBNEGO:
Dorota Szafarz-Kotowska
Tel. 790 012 499
E-mail: kotowska.dorota@wp.pl